Pjovimas lazeriu, žymėjimas, grafinio vaizdavimo ir graviravimas yra pagrindiniai procesai, naudojami transformuoti žaliavas į verslo galimybes. Žemiau pamatysite kai kurias medžiagas kurias galite sėkmingai apdoroti lazerio pagalba.

Audiniai ir oda

Pjaunant audinius lazeriu sukuriamos „uždaros“ nenuspurusios siūlės. Kartu sudėjus keletą audinio sluoksnių galima išpjauti formas, kurių nepavyksta išgauti tradiciniais pjovimo metodais. Unikaliems efektams išgauti audiniai taip pat gali būti graviruojami.
Audiniai ir oda

Stiklas

Graviruojant stiklą lazeriu išgaunamas švarus, matinis, preciziškai išraižytas efektas stiklo fiziškai nespaudžiant. Lazeriu graviruoti galima net skysčiu pripildytus butelius.
Stiklas

Metalai

Pasitelkus cheminius ženklinimo junginius lazeriu paženklinti galima daugumą nepadengtų metalų. Anoduotas aliuminis gali būti tiesiogiai paženklintas lazeriu, o išgautas didelio kontrasto atvaizdas idealiai tinka serijinėms etiketėms, identifikacijos plokštelėms ir dvimačiams brūkšniniams kodams. Ženklinant metalus lazeriu itin patvarios žymės išgaunamos nepažeidžiant medžiagos vientisumo.
Metalai

Naturalios medžiagos

Kadangi lazerinis apdirbimas iš esmės yra griežtai kontroliuojamas medžiagos deginimas, pažymėti galima daugybę objektų. Tai idealiai tinka prekių ženklo sklaidai ir identifikacijos tikslais.
Naturalios medžiagos

Popierius

Pjauti popierių lazeriu siūloma atvejais, kai siekiama preciziškumo linkiuose ir ankštuose kampuose. Unikaliems efektams išgauti skirtingo storio popierius taip pat gali būti graviruojamas.
Popierius

Plastikai

Pjauti plastikus lazeriu siūloma atvejais, kai siekiama preciziškumo linkiuose ir ankštuose kampuose. Unikaliems efektams išgauti skirtingo storio plastikai taip pat gali būti graviruojami.
Plastikai

Guma

Guma yra puiki meždiaga lazeriniam apdirbimui
Guma

Akmuo

Tekstas ir nuotraukos gali buti lengvai išgraviruoti ant akmens paviršiaus
Akmuo

Mediena

Pasitelkę lazerinį ženklinimą, pjovimą ir graviravimą perkelkite sudėtingas dizaino idėjas, logotipus bei fotografijas ant medžio. Išlinkimai ir aštrūs kampai gali būti išpjauti nepaprastai tiksliai.
Mediena

Su Gbos lazerinio pjovimo įranga popierių ir kartoną galima išpjauti įvairiausiomis formomis pagal kliento pageidavimą. Nors popierius yra jautrus aukštai temperatūrai, lazeriai puikiai tinka jo apdirbimui ir praktiškai nepakeinkia jo paviršiui.

Tokios gležnos medžiagos kaip popierius ir metalizuota folija gali būti tiksliai ženklinama išvengiant mechaninio spaudimo ir pažeidimo.

Architektūra, žaislų, suvenyrų, pakuotės gamyba iš medžio - tai tik kelios sritys, kur lazeriai ideliai tinka. Greitis ir pjūvio tikslumas užtikrinamas netgi tuomet, kai gaminiai yra sudėtingi ir netaisyklingų formų.
Gbos lazeriai tinka visoms medžių rūšims pjauti ir graviruoti: natųralaus medžio masyvui, fanerai, laminatui, baldinei plokštei ir t.t.

Nors įprasta, kad lazeriu pjaunamas tik akrilas, tačiau iš tiesų lazeriai plačiai naudojami ir kitų plastiko rūšių apdirbimui: polikarbonatui, polietilenui ir pan. Tam tikrų medžiagų storis gali siekti net 3 cm.
Sunku atskirti gerą kiaušinį nuo blogo, jeigu ant jo nėra galiojimo datos. Lazerinis ženklinimas yra greitas, ilgalaikis (išlieka ir išvirus kiaušinius), nekenksmingas (jokių žalingų medžiagų nepatenka į kiaušinio vidų ar į vandenį juos verdant).
Akrilas dėl savo gerų estetinių ir mechaninių savybių plačiai naudojamas reklamoje, baldų gamyboje ir mene. Be to, akrilas tinkamas naudoti lauko sąlygomis, yra tvirtas, lygus ir plastiškas.
Gbos lazeriai puikiai apdoroja įvairius audinius (liną, veltinį, medvilnę ir t.t.), drabužius bei odą. Panaudojimo būdai drabužių, žaislų pramonėje yra beveik neriboti.
Gbos gamina specialią įrangą ruošinių gamybai. Daugiau nei 400W galios lazeriai leidžia dirbti lanksčiai ir sparčiai, taupant laiką ir pinigus.