CCD serijos lazerinio pjovimo įranga, turinti automatinę optinio nuskaitymo ir pozicionavimo sistemą, naudojama įvairioms etiketėms išpjauti: austoms, spausdintoms, guminėms ir t.t.


Lazerinio graviravimo ir pjovimo įranga naudojama reklamos pramonėje. Dėl ypatingo tikslumo, didelio greičio ji tinkama akrilui ir kitoms medžiagoms pjaustyti, lentelėms graviruoti, suvenyrams gaminti ir pan. Nedidelė kaina ir gražus rezultatas - ir visa tai taupant darbuotojų laiką.


Dėka individualios valdymo platformos, pažangios skaitmeninės DSP valdymo technologijos, patogios duomenų perdavimo programinės įrangos ir kitų šiuolaikinių technologijų, Gbos lazeriai užima pirmaujančias pozicijas tekstilės ir rūbų pramonėje.

Lazeriai vis dažniau naudojami automobilių ir aviacijos srityse.


Gbos lazeriai idealiai tinka kūrybiniams darbams. Jie leidžai panaudoti įvairias medžiagas ir sukurti nepakartojamus gaminius.


Šiandien maisto ir gėrimų pramonė privalo ženklinti visą tiekiamą produkciją - užrašyti pavadinimus, maistinę vertę, galiojimo terminus ir t.t. Panaudojant Gbos lazerius toks ženklinimas tampa greitas, efektyvus ir pigus.


Lazeriai nuo seno žinomi kaip geriausias būdas odos ruošiniams gaminti. Graviravimas, ženklinimas, pjovimas yra greitas ir labai tikslus.


Metalo pramonėje lazerių panaudojimas labai universalus. Pradedant nuo detalių ženklinimo ir baigiant metalo pjovimu bei virinimu. Lazeriai garantuoja puikią kokybę ir efektyvų darbą.


Modelių kūrimui lazeriai tiesiog nepamainomi. Galima nubraižyti modelio detales CAD programa, įkelti į lazerio valdymo programą ir tuomet tiksliai jas išpjauti. Pjovimo linijos būna tikslios ir lygios - tai padeda lengvai surinkti galutinį modelį.


Lazerius galima plačiai naudoti įvairių metalinių ir nemetalinių ženklų gamyboje. Be ypatingų pastangų pasiekiamas tikslus ir kokybiškas rezultatas.


Lazerinis žymėjimas yra idealiausias būdas firminių gaminių ženklinimui. Graviruoti vaizdai gaunami greitai, jie būna kokybiški, neblunka, o pats procesas yra tausojantis gamtą.


Lazerinis ženklinimas tampa vis svarbesnis elektronikos srityje. Prekių žymėjimas uždedant numerius, brūkšninius kodus, QR kodus ir kitas žymas tapo neatsiejama šios pramonės šakos dalimi.


Panaudojant mūsų CO2, YAG, optinio pluošto lazerines ženklinimo sistemas galima žymėti daugiau nei 100 skirtingų medžiagų rūšių.


Kadangi lazeris pjauna ir ženklina bekotakčiu būdu, juo galima apdoroti ir tokias trapias medžiagas kaip popierius. Lazerinio pjovimo pagalba gaminami nuostabūs spaudos darbai: atvirutės, etiketės, kabokšliai ir pan. Taip pat lazeriai naudojami pakuočių gamyboje bei kirtimo formų gamyboje.